Paslaugos

Džiovinimas

Teikiame medienos džiovinimo paslaugas moderniose džiovyklose. Mediena išdžiovinama iki pageidaujamo drėgnumo (min. 6%). Medieną džioviname moderniose konvekcinio tipo aliumininės konstrukcijos džiovyklose. Siekdami aukščiausios džiovinimo kokybės ir optimalaus rezultato, naudojame kompiuterinio valdymo sistemas – “GANN” valdiklius. Kiekvienai medžio rūšiai parenkame atskirą džiovinimo programą. Vienu metu į savo džiovyklas talpiname apie 160 m3 pjautos medienos, medienos maksimalus ilgis 8000mm. Džioviname kietmedžių, spygliuočių ir lapuočių medieną. Turime galimybę džiovintą medieną sandėliuoti.

Obliavimas

Paslaugą atliekame – keturpusėmis obliavimo staklėmis (7 velenų). Kalibruojame, obliuojame ir frezuojame visų rūšių medieną. Gaminame sienojus sodo nameliams, lauko ir vidaus dailylentes, grindines ir terasines lentas, taip pat konstrukcinę medieną. Maksimalūs ruošinio matmenys:

  • Aukštis iki 150 mm
  • Plotis iki 250 mm
  • Ilgis iki 9000mm

Nestandartiniai obliuoti gaminiai – pagal Jūsų brėžinį arba pavyzdį.

Skėlimas

Skeliame su vertikaliomis juostinėmis staklėmis. Dažniausiai tai naudojama dailylenčių ruošiniams pagaminti iš storesnės medienos. 

Pvz.: 50mm storio lentą galime padalinti į 2-vi lygias dalis, po 24mm.

Daugiapjūklės

Daugiapjūklių pagalba supjauname plačias lentas arba vieno pjovimo lentas į siauresnes pagal norimą plotį.

Pvz.: 30cm pločio lentą galime dalinti atitinkamai į 15cm, 10cm ir 5cm; arba į dvi po 15cm.

Skersavimas

Idealiai lygiai nupjaudami lentų galus supjaustome medienos gaminius pagal kliento norimą ilgį.

Pakavimas

Pakavimui naudojame užveržiamas stropavimo juostas, papildomai gaminius galime pakuoti į plėvelę po kelis vienetus naudodami „Strech” aparatą. Žinoma visa pakuotė prieš išsiuntimą uždengiama polietileno plėvele.

CNC frezavimas

Frezuojame gaminius su H350 16.30 FORMAT-4 staklėmis. Staklės turi 5 ašių technologiją. Aukštos kokybės pagrindinis velenas garantuoja puikius rezultatus kiekvienu kampu, nepriklausomai nuo medžiagos. Kartu su 18 nepriklausomų gręžimo velenų ir integruoto dantyto pjūklo agregatu, Profit H350 suteikia beribes apdorojimo galimybes ir užtikrina trumpiausius įmanomus gamybos ciklus. Individualiai klientui pritaikomi optimizuoti didelio našumo gamybos sprendimai yra bekompromisiai naujoviški, siūlantys maksimalų darbo komfortą ir visišką našumą nepertraukiamai gamybai.  Neturintiems brėžinių – maketuojame, pagal kliento pageidavimus.

Gateris

Teikiame pjovimo iš rąstų paslaugą pagal kliento pateiktus matmenis.

Maksimalūs rąsto išmatavimai: iki 7 metrų ir 60cm skersmens.

Kainos:

Siųsti užklausą