Mediena

Mediena – pati seniausia bei natūraliausia statybinė medžiaga, teikianti jaukumo tiek namo fasadui, tiek interjerui. Šiuo tikslu dažniausia naudojama spygliuočių mediena. Ji atspariausia biologinei erozijai, yra pakankamai pigi. Statybininkai pirmenybę teikia pušiai, eglei, maumedžiui. Spygliuočių medžių kamienas yra tiesios formos, turintis palyginti mažai defektų. Tačiau, kad ji tarnautų ilgai ir nekeltų rūpesčių namo savininkams, reikia labai atidžiai rinktis perkant žaliavą, po to ją tinkamai ir kruopščiai apdoroti gamybos procese.

Turime visą įrangą medienai kokybiškai apdoroti nuo rąsto, tačiau norėdami patenkinti augančius Užsakovų poreikius, glaudžiai bendradarbiaujame ne tik su Lietuvos, bet ir Baltarusijos, Rusijos įvairios medienos tiekėjais. Pirkdami žaliavą teikiame pirmenybę medienai, turinčiai FSC sertifikatus arba FSC kontroliuojamai medienai. Lentų kokybę dar kartą tikriname perkraudami jas į savo modernias  džiovyklas, kuriose vienu metu džioviname 180 m3, pakraunamos medienos ilgis gali būti iki 8 m.

Iš džiovyklų ištraukta mediena paketuojama ir parduodama kaip statybinė medžiaga, arba toliau keliauja į modernų apdirbimo cechą, kur iš jos gaminama įvairi produkcija.